середа, 24 грудня 2014 р.

Учасники І етапу обласного туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2015"


Номінація «Образотворче мистецтво»
Гомон Леся Володимирівна, учитель образотворчого мистецтва Помічнянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області;
Григорян Ірина Іванівна, учитель образотворчого мистецтва Верхньоінгульської загальноосвітньої школи I-III ступенів Бобринецької районної ради Кіровоградської області;

Гулак Світлана Володимирівна, учитель образотворчого мистецтва Іванівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа I-IIІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області;
Колечкіна Наталія Леонідівна, учитель початкових класів та образотворчого мистецтва Злинської загальноосвітньої школи №2 I-III ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області
Трипадуш Тетяна Василівна, учитель образотворчого мистецтва Чечеліївської загальноосвітньої школи I-III ступенів Петрівської районної ради Кіровоградської області
Резніченко Вікторія Сергіївна, учитель образотворчого мистецтва комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання - "Загальноосвітня школа I-III ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості "Сузір'я" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

Номінація «Українська мова та література»
Бойко Людмила Борисівна, заступник директора, учитель української мови та літератури комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання №6 "Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів, центр естетичного виховання "Натхнення" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області".
Бугайова Наталія Анатоліївна, учитель української мови та літератури Новопразької загальноосвітної школи I-III ступенів №2 Олександрійської районної ради Кіровоградської області.
Гарасько Наталія Іванівна, учитель української мови та літератури Миронівської загальноосвітньої школи I-II ступенів Світловодської районної державної адміністрації Кіровоградської області.
Гончаренко Віталіна Миколаївна, учитель української мови та літератури Златопільської гімназії м. Новомиргорода Новомиргородської районної ради Кіровоградської області.
Гула Людмила Анатоліївна, учитель української мови та літератури спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №7 Світловодської міської ради Кіровоградської області.
Давидова Світлана Миколаївна, учитель української мови та літератури Знам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Знам'янської міської ради Кіровоградської області.
Дудка Інна Василівна, учитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа" Олександрійської міської ради Кіровоградської області.
Заїкіна Тетяна Михайлівна, учитель української мови та літератури Івангородської загальноосвітньої школи I-III ступенів Олександрівської районної державної адміністрації Кіровоградської області.
Іванченко Наталія Миколаївна, заступник директора, учитель української мови та літератури Седнівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Устинівської районної державної адміністрації Кіровоградської області.
Кондрашенко Олена Олександрівна, учитель української мови та літератури Богданівської загальноосвітньої школи I-IІІ ступенів №1 ім. І.Г. Ткаченка Знам'янської районної ради Кіровоградської області.
Короткова Інна Іванівна, учитель української мови та літератури Новостародубської загальноосвітної школи I-III ступенів Петрівської районної ради Кіровоградської області.
Кунашенко Наталія Григорівна, учитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу "Бобринецька гімназія - загальноосвітня школа I-III ступенів №1" Бобринецької районної ради Кіровоградської області.
Жилякова Тетяна Володимирівна, вчитель української  мови  і літератури Долинської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 ім. А.С. Макаренка Кіровоградської області.
Панченко Оксана Миколаївна, учитель української мови та літератури Маловисківської гімназії Маловисківської районної ради Кіровоградської області.
Петрова Тетяна Володимирівна, учитель української мови та літератури Рівнянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області.
Сергієнко Юлія Георгіївна, учитель української мови та літератури Іванівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа I-IIІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області.
Шепель Світлана Василівна, директор Верблюзького навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа I-IІI ступенів - дошкільний навчальний заклад -центр позашкільної освіти" Новгородківської районної ради Кіровоградської області.

Номінація «Правознавство»
Відіборенко Інна Володимирівна, учитель історії та правознавства Веселівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області.
Ворона Сергій Олексійович, учитель історії та правознавства комунального закладу "Навчально-виховний комплекс "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів №26 - дошкільний навчальний заклад - дитячий юнацький центр "Зорецвіт" Кіровоградської міської ради.
Дикий Іван Федорович, учитель історії та правознавства Великоандрусівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Світловодської районної державної адміністрації Кіровоградської області.
Колісніченко Сергій Володимирович, учитель історії та правознавства Помічнянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 імені Героя України Березняка Євгена Степановича Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області.
Криштопа Оксана Михайлівна, учитель історії та правознавства Йосипівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" Новомиргородської районної ради Кіровоградської області
Мазур Олена Миколаївна, учитель історії та правознавства Маловисківської гімназіії Маловисківської районної ради Кіровоградської області.
Максютенко Наталія Миколаївна, учитель історії та правознавства комунального закладу "Ульяновський навчально-виховний комплекс №2 "Загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад" Ульяновської районної ради Кіровоградської області".
Різанов Микола Станіславович, учитель правознавства навчально-виховного комплексу "Бобринецька гімназія - загальноосвітня школа I-III ступенів №1" Бобринецької районної ради Кіровоградської області.
Скальська Ірина Василівна, учитель історії та правознавства загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Світловодської міської ради Кіровоградської області.
Триняк Тетяна Володимирівна, учитель правознавства навчально-виховного комплексу "Долинська гімназія - загальноосвітня школа I-III ступенів №3" Кіровоградської області
Циганчук Богдан Васильович, учитель історії та правознавства Іскрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Петрівської районної ради Кіровоградської області. 

Номінація «Хімія»
Баланенко Вікторія Вікторівна, учитель хімії загальноосвітньої школи I-III ступенів №13 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.
Безкоровайна Олена Вікторівна, учитель хімії загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Світловодської міської ради Кіровоградської області.
Волошина Альона Олександрівна, учитель хімії Маловисківської загальноосвітньої школи №3 I-III ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області.
Іваненко Світлана Степанівна, учитель хімії Оситнязької загальноосвітньої школи I-III ступенів Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області.
Красножон Оксана Вікторівна, учитель хімії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Солгутове Гайворонського району Кіровоградської області.
Меташоп Наталія Володимирівна, учитель хімії Олександрійського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ I-ІI ступенів №17-ліцей) Олександрійської міської ради Кіровоградської області.
Молошнік Антоніна Володимирівна, учитель хімії та біології Новоархангельського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа I-III ступенів - гімназія" Новоархангельської районної ради Кіровоградської області.
Палярус Альона Сергіївна, учитель хімії та біології Озерського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" Світловодської районної державної адміністрації Кіровоградської області.
Писаренко Олександра Володимирівна, учитель хімії Марфівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Долинського району Кіровоградської області.
Хімін Денис Вікторович, учитель хімії Новгородківського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа I-IІI ступенів з поглибленим вивченням предметів - центр довузівської підготовки" Новгородківської районної ради Кіровоградської області.
Чопова Любов Павлівна, учитель хімії та біології загальноосвітньої школи I-III ступенів с. Кам'яна Криниця Ульяновського району Кіровоградської області.
Швець Олена Олександрівна, учитель хімії комунального закладу "Петрівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів - гімназія" Петрівської районної ради Кіровоградської області.
Щербина Валентина Іванівна, учитель хімії Новомиргородська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Новомиргородської районної ради Кіровоградської області.




Немає коментарів:

Дописати коментар